AKTUALNE OFERTY PRACY:

REK-SWED Sp. z o.o. to lider w produkcji rękawic sportowych LillSport® oraz specjalistycznych rękawic Granqvists® dla policji, wojska, straży pożarnej. Od prawie 30 lat tworzymy wysokojakościowe produkty zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo, które doceniane są na rynkach międzynarodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

KONFEKCJONER ODZIEŻY / SZWACZKA – przyuczenie do zawodu

Miejsce pracy: Złotów / Blękwit

 Zakres obowiązków:

  • realizowanie planów produkcyjnych,
  • szycie rękawic / odzieży,
  • obsługa maszyn szwalniczych,
  • utrzymywanie w czystości stanowiska pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy,
  • sumienność i dokładność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność.

Inne wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku krawcowa/szwaczka – mile widziane – istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię uzależnioną od realizacji planów produkcyjnych,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • transport do pracy,
  • benefity socjalne: pakiet grupowego ubezpieczenia, dofinansowanie do kart sportowych

Zatrudnimy konfekcjonerów odzieży, szwaczki oraz osoby niewykwalifikowane w tym zawodzie, które dzięki temu mają możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać w sekretariacie firmy w godzinach 7.00 do 15.00 lub mailowo na adres praca@rekswed.pl